The Runt

Volcon ePowersports odhaľuje detskú elektrickú motorku „The Runt“

Texaská spoločnosť Volcon ePowersports predstavil detskú verziu plnohodnotného elektrického motocykla Grunt. Volcon sa vyvíja veľmi rýchlo. Až v polovici jesene minulého roka oznámili spustenie svojho projektu, v ktorom predstavili Elektrická motorka Grunt a dvojica elektrických štvorkoliek: dvojmiestne „Stag“ a štvormiestne „Beast“. . . teraz pridávajú do portfólia svojich výrobkov detský elektrický motocykel „The Runt“.

Je jasné, že motocykel ako dvojrozmerné vozidlo je spôsob dopravy aj pre dospelých. Preto sa vytvorenie detského modelu vo Volcone začalo so všetkou zodpovednosťou.

Hovorí Andrew Leisner, generálny riaditeľ spoločnosti Volcon Inc., „S pridaním Runta môže celá rodina zažiť off-roadové dobrodružstvá s dvoj- a štvorkolesových modelov Volcon. Jednorýchlastná elektrická hnacia sústava bez spojky ľahko ovládne mladého pretekára. Pre bezpečnosť malého motocyklistu sa rodičom prostredníctvom špeciálnej aplikácie poskytnú hlavné funkcie ovládania motocykla. Predovšetkým môžu nastaviť maximálny povolený výkon a rýchlosť. Runt v kombinácii s naším Gruntom prinesie rodinám slobodu a zábavu, ktorú poskytuje off-roadový motoristický šport.“

«The Runt» - фото Volcon
„Runt“ – Foto: Volcon

Základné špecifikácie elektrického motocykla „The Runt“

  • Max. Rýchlosť – 56 km/h
  • Max. Dosah – 56 km
  • Max. krútiaci moment – 60 nm
  • Napätie batérie – 60 B
  • Nabíjanie – 100% za 2 hodiny z akejkoľvek zásuvky pre domácnosť

To sú presne základné charakteristiky, ktoré, ako je uvedené vyššie, rodič môže upraviť smerom nadol, na vlastnú päsť. Sedadlá a volant sú nastaviteľné. To je konkrétne, čo sa nazýva „rast“, takže detský motocykel bol v dopyte viac ako jednu sezónu, pretože deti vyrastajú pomerne rýchlo, a motorka bude rásť s nimi.

Cena „Runt“ je 2 995 USD .

«The Runt» и «Grunt» - фото Volcon
Fotky na fotky na sociálnych

Volcon Runt umožňuje rodinám viac sa zjednotiť v off-road dobrodružných dobrodružstvách. Napríklad, je skvelé ísť rybárčiť spoločne, alebo v lese pre huby, a ďalšie dary prírody, a len organizovať motocykel prechádzku v prírode.

Volcon si veľmi úspešne vybral výklenok pre seba. Existuje veľa elektrických motocyklov, naozaj off-road málo. A potom ani nemusia dokazovať off-roadové charakteristiky, ako sa hovorí, na tvári.

Zdroj:
yandex