Firma

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je mestaobce-1024x409.jpg.

Riešenia infraštruktúry pre firmy

Našou činnosťou chceme zabezpečiť rozšírenie infraštruktúry nabíjacích staníc v mestách a obciach s vysokou koncentráciou obyvateľstva akou sú napríklad sídliská, školy, nemocnice, športové centrá a podobne. Tento ciel chceme docieliť vybudovaním kombinácie pomalo nabíjacích centier AC o výkone 22+22 kW a rýchlo nabíjacích centier DC o výkone 50 (2x25kW) + 22 kW. Týmto riešením by sme chceli pokryť dopyt obyvateľstva po elektro nabíjacích staniciach, ktorý sa stále viac a viac zväčšuje ako aj dopyt po samotnej elektro mobilite. Chceme zabezpečiť aby majitelia elektromobilov mali jednoduchý prístup k verejne dostupným nabíjacím staniciam. Našim cieľom je nielen budovanie samotných nabíjacích staníc ale aj budovanie prípojok pre budúce elektro nabíjacie centrá v predstihu 1 roka.


Našou činnosťou chceme docieliť aj podporu enviromentálneho rozvoja miest a obcí a tak budovať zelené parkoviská ako náhradu za zabrané už existujúce parkovacie miesta alebo pomoc mestám a obciam pri zabezpečení stále nedostatočných parkovacích miest budovaním zelených odstavných parkovísk.

Naša spoločnosť GTIS Charging SK buduje sieť elektro nabíjacích centier na celom Slovensku a aj v Strednej Európe. Naša holistická vízia zahŕňa snahu rozšíriť všeobecné povedomia a expertízy v elektro mobilite, platobný systém, zelené parkoviská a globálnu integráciu zelených riešení do dopravnej siete

Prečo GTIS charging SK

Máme pre vás inovatívny produkt a naše AC nabíjacie centrum pracuje so striedavým prúdom ktorá je v každej klasickej infraštruktúre čo v konečnom dôsledku predĺženie životnosti batérie. Naše centrá su vyhotovené v prevedení anti – vandal. Hlavnou výhodou je, že u nás nemusíte vlastniť žiadne klubové karty a tým pádom nemanipulujeme vašimi peniazmi. Stačí vám klasická platobná karta, ktorú dnes majú všetci.

Pre firemných majiteľov nabíjacích centier ponúkame možnosť správy týchto centier. Veľkou výhodou je možnosť regulácie nabíjacieho výkonu v závislosti od príkonu a taktiež zúčtovanie flotíl elektromobilov.

AC – pomalonabíjacia stanica

Výrobu našich pomalých dobíjacích staníc plne podriaďujeme požiadavkám klienta, realizujeme aj individuálne požiadavky , či  už  sa  jedná  o  vizuálnu stránku PDS ( farebné prevedenie, kombinácia farieb, podsvietené logo), alebo technické prevedenie ( počet nabíjacích  výstupov, typ nabíjacie výstupu – kábel T1 , kábel T2 , zásuvka T2, alebo ich kombináciu, výkonovú variantu ), spôsob montáže ( možnosť výroby aj neštandardného stojanu, či držiaku . Naše dobíjacie stanice spĺňajú najprísnejšiu  medzinárodnú normu pre elektricky vodivé systémy nabíjania elektrických vozidiel,  IEC 1851.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je ac-nabijacky-1.png.

Dobíjacia stanica môže byť jednoducho nainštalovaná na stenu hotela ,pošty, banky, nákupného centra, čerpacej stanice… alebo na podstavu na parkoviskách a iných voľných priestranstvách.Prednosťou našej PDS je personalizované farebné vyhotovenie s podsvietenou reklamou podľa želania zákazníka

Bližšie špecifikácie o AC nabíjacej stanici

DC – rýchlonabíjacia stanica

Najnovšia modulárna rada nabíjacích staníc vhodných pre všetky aplikácie elektromobility. Umožňuje rýchle, užívateľsky  a efektívne nabíjanie všetkých elektrických osobných a nákladných vozidiel, ako aj autobusov. Nabíjaciu stanicu je možné pripojiť do všetkých nadradených back-end systémov pomocou OCPP 1.6. Prepojenie s platobným terminálom je priamo v stanici. Jedná sa výhradne o československý výrobok, ktorý má zaistenú špičkovú podporu a servis na území ČR, SR a EU. Veľká variabilita ponúka možnosť prispôsobenia sa požiadavkám zákazníka.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je dc-nabijacka.png.

Bližšie špecifikácie o DC nabíjacej stanici